Prožijte den s DS domácností

Main conrainer

PROŽIJTE DEN S DSDOMÁCNOSTÍ

Zazvoní budík a dům se probouzí k životu

Po sběru aktuálních meteorologických dat, jež DigitalSTROM Server využije k přizpůsobení naplánovaných činností, např. upraví teplotu uvnitř domu dle Vašich ranních potřeb a zvyků, a připraví dům na příjemné vstávání. Teplota v domě je nyní ideální. Dům Vás jemně vzbudí písničkami z Vaší oblíbené rozhlasové stanice za postupného zvyšování hlasitosti. Žaluzie vyjedou nahoru a Vaše ložnice se zalije přirozeným světlem. V zimě systém rozsvítí světla na 30%, tak aby nahradil nedostatek denního světla.

Pijete ráno svůj oblíbený nápoj? Objednejte si jej z ložnice.

Po příjemném probuzení je čas na Váš oblíbený ranní nápoj, který se sám připravil během ranní hygieny. Má ideální teplotu a Vy si jej vychutnáváte během sledování čerstvých zpráv z celého světa na televizi, která se sama po Vašem příchodu do jídelny spustila a vybrala oblíbený kanál.

Je čas opustit dům. Jeden klik - vše zhasne, vypne a zabezpečí.

Po příjemném ránu je čas vyrazit do práce. Stiskem jediného tlačítka, nebo odložením telefonu do schránky ve Vašem voze, dům vypne všechna zařízení, stáhne rolety a zamkne dveře. Váš dům je zabezpečen. Systém automaticky sníží teplotu vytápění, nebo v horkých letních dnech sníží výkon klimatizace.

Bezstarostný návrat domů

DS domácnost vyhodnotí, že se Vaše auto blíží k domovu, zapne vytápění nebo začne chladit. Využije všech dostupných informací k dosažení Vámi požadované teploty s minimální spotřebou. Dům je připraven na Váš příjezd. Rozsvítí osvětlení v zahradě a na příjezdové cestě, otevře bránu a garážová vrata. Garáž se před zaparkováním sama rozsvítí. Jste doma!

Starost o dům, přenechejte DSdomácnosti.

Po vyčerpávajícím pracovní dnu přiložíte telefon k vypínači při odchodu z garáže. Zhasne se nejen garáž, ale systém sám nastaví Vámi předvolené prostředí jako např. oblíbenou intenzitu osvětlení, zapne Váš oblíbený televizní nebo rozhlasový kanál a nastaví žaluzie ideálně pro vaše soukromí. V nastavený čas pak Ds domácnost sama přečerpá vodu z dešťové nádrže a postará se o zavlažení zahrady a vyčistí bazén.

Večer čekáte návštěvu a potřebujete zapnout troubu?

Přichází čas večeře a Vy čekáte hosty, z pohodlí obývacího pokoje si pomocí Vašeho chytrého telefonu předehřejete troubu, po dosažení nastavené teploty se kuchyň sama rozsvítí, je připravena na Vaše kulinářské umění. Mezitím přicházejí hosté, které díky aplikaci v telefonu poznáte a otevřete branku, příchodová cesta se rozsvítí a dveře do domu se otevřou. Začínáte servírovat.

Dočíst si svou oblíbenou knihu, jedním stiskem zhasnout a aktivovat střežení pláště domu. Pak už jen klidný spánek......

Během příjemné večeře, Vám systém sám vyvětrá v ložnici a připraví ji pro ideální spánek. Rozloučíte se s přáteli a přesunete se do připravené ložnice. Z pohodlí Vaší postele připravíte dům k nočnímu odpočinku stiskem jednoho tlačítka. V celém domě se zhasne, povypínají se všechna zařízení a stáhnou rolety, DSdomácnost však nespí a bedlivě dům hlídá a kontroluje.