Instalace

DSdomácnost je vhodná kamkoliv! Nezáleží na skutečnosti, zda se jedná o novou instalaci, či upgrade instalace stávající.

Rozhodněte se, nainstalujte a používejte – tak jednoduché a rychlé je získat komfort DSdomácnosti! Otevřená a flexibilní struktura DSdomácnosti, dělá každou změnu nebo rozšíření vaší instalace stejně snadnou jako byl váš první krok do světa DSdomácnosti.
To vše jde tak jednoduše, jak je jen možné.
Krok po kroku, blok po bloku!

01

Se vším poradíme

Projdeme všechny pokoje Vaší domácnosti společně s naším projektantem, který Vám pomůže vybrat nejvhodnější komponenty pro ovládání Vámi vybraných zařízení DSdomácností. Tak jednoduché je potřebný seznam vytvořit.

02

Nezávazná nabídka

Následně pro Váš náš projektant vypracuje tu nejvhodnější nabídku.

03

Instalace - rychle a bez kopání

Instalace všech potřebných součástí bude provedena naším technikem rychle, čistě a především bez potřeby stavebních úprav či nutnosti instalace nových vodičů.

04

Zážitek bez čekání

Díky jednoduchosti DSdomácnosti ji můžete využívat takřka ihned po instalaci. Společně s naším inženýrem jednoduše provede nastavení požadovaných funkcí a aplikací.

05

Komfort, který si zasloužíte

Začněte si užívat výrazně zvýšeného komfortu bydlení s DSdomácností. Objevte velké množství možností, které si můžete upravovat dle představ a potřeb.