Komfort

Main conrainer

Změňte svůj život - kontrolujte svůj domov

Ovládejte dům pohodlně z jednoho místa. Buď pomoci mobilní aplikace, nebo přeměňte vypínač na multifukční ovladač ovládejte dům jako nikdy předtím.

Loučení s tradicí

Brilantní koncept využití, bohužel jen s jednou funkcí.

Vítej!

Objevte kouzlo tlačítka. Různým počtem stisků ovládejte libovolné světla či spotřebiče

Vítej!

Aplikace v mobilním zařízení nabízí komfortní ovládání, kontrolu

Objevte kouzlo tlačítka. Různým počtem stisků ovládejte libovolné světla či spotřebiče

Velmi běžná situace v již zabydlené domácnosti a která způsobuje dlouhodobé trápení je absence vypínače v místě, kde je potřeba. Klasická situace – vypínač na chodbě je daleko a Vy se vždy musíte vrátit zhasnout a pak jít kus cesty po tmě než si rozsvítíte v další místnosti. Sekání, nové kabely, zdění, malování je zbytečné, nákladné a časově náročné. Použijeme tedy stávající vypínač v dané další místnosti a naprogramujeme ho tak, že s ním budete moci nejen rozsvítit v ní, ale i zhasnout a rozsvítit v předsíni. ( 1 stisk, 2 stisky). A tak to uděláme s jedním nebo x světly, vypínači, zásuvkami podle Vašeho přání. Systém lze kdykoliv libovolně rozšiřovat a měnit.

KLIKNI DVAKRÁT

Sedíte na pohovce a chystáte se pracovat..... Dvěma stisky tlačítka, kterým jste byli zvyklý rozsvítit lampičku vedle pohovky, si nejen rozsvítíte nad pracovním stolem, ale i stáhnete žaluzie pro lepší viditelnost při práci.

KLIKNI JEDNOU

Práce je hotova a Vy si chcete dopřát odpočinku a jdete si sednout na pohovku. Pohodlně stisknete stejné tlačítko, zhasnete světlo nad pracovním stolem a rozsvítíte si lampičku. Je libo současně i zapnout televizi?

KLIKNI JEŠTĚ JEDNOU

Dalším jedním stiskem vypínače vše zhasnete – dobrou noc..

Objevte též kouzlo možnosti ovládání komfortních funkcí v čase kdy jste mimo dům.

Ovládání ze Smart zařízení

Jednoduchá, intuitivní designově líbivá aplikace pro ovládání a kontrolu, nabízející kompletní a komplexní informace o stavu domu, aktuální spotřebě energie, otevřených zónách, online zaběry kamer apod.

Nezmeškejte návštěvu

Sprchujete se? Posloucháte Vaši oblíbenou hudbu ve sluchátkách a nemusíte slyšet zvonek? Zablikání světla Vám pomůže nezmeškat dodávku Vaši dárkové sady

Nejste doma a někdo zvoní?

Nechte si fotku příchozího zasílat na Vaše mobilní zařízení